לרכישת כרטיסים
Photo: Christoph Müller

עמותת 'הצל ליבו של ילד' שמחה להציג:

"סימפוניה מהלב"

אורחים מיוחדים: אסתר רדא  | אברהם טל

הפסנתרנית האמריקאית עטורת השבחים אמלי בר תופיע בליווי תזמורת סימפונית בת 100 נגנים-רופאים מרחבי העולם (ה-World Doctors Orchestra) לראשונה בישראל.
האירוע יתקיים במסרת קונצרט גאלה מיוחד למען עמותת הצל ליבו של ילד מהמרכז הרפואי ע"ש וולפסון

6.2.19 – תיאטרון ירושלים, ירושלים | 7.2.19 – היכל התרבות, ת"א

לרכישת כרטיסים

כדי לחגוג את הצלחתה הבינלאומית, ולאפשר לה להמשיך בפעולותיה מצילות החיים, החליטה עמותת הצל ליבו של ילד לקיים את מופעי "סימפוניה מהלב" בישראל. מופעים אלו התקיימו בהצלחה רבה בעבר בתל אביב, באמסטרדם ובלוס אנג'לס, תוך שהם מושכים אלפי אנשים המתרגשים מהמוזיקה ומסייעים למאמץ ההומניטרי.

שני הקונצרטים יתקיימו ב-6 וב-7 בפברואר 2019 בתיאטרון ירושלים ובהיכל התרבות בתל אביב בהתאמה. על הקונצרטים ינצחו אמנים בינלאומיים מובילים המופיעים בישראל בפעם הראשונה, אברהם טל ואסתר רדא יהיו האורחים המיוחדים בערב זה.

מידע נוסף

בנוסף, אנו גאים לארח השנה את אמלי בר – ילדת פלא ופסנתרנית בעלת שם עולמי. את אמלי בר תלווה בפעם הראשונה בהסטוריה ה- World Doctors Orchestra– תזמורת הרופאים העולמית (WDO) – תזמורת סימפונית בת כ-100 מוזיקאים-רופאים מרחבי הגלובוס. תזמורת זו טסה בהתנדבות לקונצרטים ברחבי העולם, במטרה לסייע בגיוס משאבים לפרויקטים הומניטריים.

אנו שמחים להודיע כי שירי מימון, מהזמרות המוצלחות והנפלאות בארץ, התגייסה גם היא לקונצרט והיא תצטרף לאסתר רדא, אחת האמניות האהובות בארץ, ושתיהן תגיענה להתארח באירועי סימפוניה מהלב בירושלים ובתל אביב. בנוסף, אורח מיוחד לאירוע בירושלים: אברהם טל! אברהם טל הוא מוזיקאי מוערך ואהוב ביותר, מהיוצרים המעניינים והמרתקים בצמרת המוזיקה בישראל. אסתר רדא ואברהם טל יבצעו כמה מהשירים המוכרים שלהם, לצד ביצועים מיוחדים בשיתוף פעולה עם התזמורת. כל האמנים תרמו מזמנם למען העמותה ומשתתפים באירוע בהתנדבות.

אודות העמותה

'הצל ליבו של ילד' הינו פרויקט הומניטרי בינלאומי, שבסיסו במרכז הרפואי ע"ש וולפסון, הדואג לטיפולי לב מצילי חיים ומעקב רפואי לילדים ממדינות מתפתחות, ללא הבדלי גזע, דת, לאום, מגדר או מצב כלכלי. פעילות 'הצל ליבו של ילד' בישראל מרוכזת סביב המרכז הרפואי ע"ש וולפסון שבחולון ומבוצעת ע"י כ-100 אנשי צוות מסורים המקדישים בקביעות חלק ניכר מזמנם לפרויקט זה, ללא קבלת תשלום מהעמותה. מאז היוסדה בשנת 1995 הצילה העמותה את חייהם של יותר מ-4,900 מ-57 מדינות והכשירה למעלה מ-120 רופאים ואחיות ממדינות אלו, אשר הצילו רבים נוספים. בהיותה אחת העמותות המשמעותיות ביותר בישראל, היא הפכה לאחרונה לארגון הישראלי הראשון שקיבל את  פרס האוכלוסין היוקרתי של האו"ם וזכתה לשבחים בינלאומיים רבים.

מטרות 'הצל ליבו של ילד' מושגות על ידי: מימון וביצוע ניתוחי לב וצנתורים מצילי חיים לילדים ממדינות מתפתחות במרכז הרפואי ע"ש וולפסון; הפעלת תכוניות הכשרה מקיפות לאנשי צוות רפואיים ממדינות אלו; הקמת מרפאות לבדיקות טרום ניתוח\צנתור ולמעקבים שוטפים לאחר ניתוח\צנתור; והובלת משלחות רפואיות למדינות שותפות לשם אבחון, ניתוח\צנתור והכשרה.

ביוני 2018 קיבלה עמותת הצל ליבו של ילד את פרס האום לאוכלוסין, זו היתה הפעם הראשונה בהסטוריה שארגון או אדם ישראלי קיבל את הפרס היוקרתי הזה. בספטמבר 2012 קבלה העמותה את אות הנשיא למתנדב, האות היוקרתי ביותר בתחום ההתנדבות בישראל. בשנת 2011 קבלה העמותה הכרה מהאומות המאוחדות ומעמד של יועץ מיוחד בוועדת הארגונים הבינלאומיים של האו"ם.  העמותה מקימה כעת בית חולים לילדים במרכז הרפואי ע"ש וולפסון אשר ישרת את האוכלוסייה הישראלית המקומית יחד עם הילדים המטופלים על ידי העמותה ויהווה מרכז בינלאומי לניתוחי לב ילדים.